REKLAMA
REKLAMA

Flick potwierdził, że Tolisso nie zagra z Werderem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Fcbayern.com  |  20.11.2020 19:32
Flick potwierdził, że Tolisso nie zagra z Werderem

Corentin Tolisso  |  fot. Pressfocus

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Corentin Tolisso nie zagra nie w sobotnim spotkaniu Bayernu Monachium w ramach Bundesligi przeciwko Werderowi Brema. Informacje w tej sprawie przekazał trener ekipy z Bawarii w trakcie przedmeczowej konferencji prasowej.

Corentin Tolisso nie zagra w sobotnim boju. Z kolei jego występ z FC Salzburg w Lidze Mistrzów stoi pod znakiem zapytania. Dodajmy, że Bayern z drużyną z Austrii zmierzy się w środowy wieczór.

- W pomocy mamy trochę kłopotów - przyznał trener mistrzów Niemiec Hansi Flick w trakcie spotkania z dziennikarzami. Opiekun Bayernu zakomunikował, że nie tylko Joshuy Kimmicha zabraknie w najbliższym spotkaniu ekipy z Monachium, ale także środkowego francuskiego pomocnika.

- Corentin Tolisso doznał kontuzji mięśniowej w trakcie zgrupowania swojej reprezentacji. Tym samym nie znajdzie się w kadrze meczowe na nasze jutrzejsze spotkanie. Zobaczymy jeszcze, czy będziemy mogli skorzystać z jego usług w środę - mówił trener Bayernu.

W związku z tym, że wyłączeni z gry są Kimmich i Tolisso, to niewykluczone, że szanse gry dostanie ktoś z dwójki Javi Martinez lub Marc Rosa. Pewny gry w środku pola powinien być Leon Goretzka.

- Mamy kilka przemyśleń na temat tego, kto zagra, ale teraz niczego nie zdradzę - powiedział Flick w trakcie konferencji prasowej.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy