REKLAMA
REKLAMA

Bayern wycofał się z negocjacji z Alabą!

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  02.11.2020 09:54
Bayern wycofał się z negocjacji z Alabą!

David Alaba  |  fot. PressFocus

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Bayern Monachium wycofał swoją ofertę dla Davida Alaby w sprawie przedłużenia umowy Austriaka, poinformował prezes klubu Herbert Hainer. Odnotujmy, że aktualny kontrakt zawodnika wygasa z końcem czerwca 2021 roku.

Bayern Monachium od dłuższego czasu prowadził rozmowy z Davidem Alabą w sprawie nowej umowy. Kością niezgody były jednak kwestie finansowe, bo zawodnik oczekiwał apanaży na takim samym poziomie, co Robert Lewandowski, czy Thomas Mueller, na co klub z Bawarii nie chciał przystać.

- W trakcie weekendu sytuacja w sprawie nowego kontraktu dla Alaby uległa zmianie. Jakiś czas temu przedstawiliśmy piłkarzowi bardzo atrakcyjną ofertę, który była w naszym odczuciu uczciwa, mając na uwadze to, jak wygląda dzisiaj sytuacja na świecie - mówił prezes Herbert Hainer cytowany przez Bulinews.com..

- Na ostatnim spotkaniu powiedzieliśmy przedstawicielom Davida, że ​​chcemy mieć jasność w sprawie do końca października, licząc na ostateczną odpowiedź co do naszej oferty. Bardzo ważne dla nas jest to, aby mieć możliwość bezpiecznego planowania przyszłości - zaznaczył sternik Bayernu.

- Nasz dyrektor sportowy Hasan Salihamidzić złożył zapytanie w tej kwestii do agenta piłkarza, otrzymując w odpowiedzi wiadomość, że propozycja złożona przez nas jest niezadowalająca, więc powinniśmy ją jeszcze raz przemyśleć. W rezultacie podjęliśmy decyzję o wycofaniu się z negocjacji - powiedział 66-latek.

Według doniesień Sport Bildu klub z Bawarii zaoferował piłkarzowi umowę na pięć lat, dzięki której zawodnik mógłby liczyć na zarobki w wysokości 16 milionów euro rocznie.

28-latek w ostatnim czasie był łączony z transferem do takich klubów jak: FC Barcelona, Real Madryt, Manchester City, czy Juventus FC.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

bundes | 02.11.2020 20:23

Jeżeli prawda jest te 16milionow to bardzo dobra decyzja Bayernu. Niech idzie w świat skoro mu tak zle, ciekawe kto położy w obecnym czasie lepszy kontrakt przed nosem Alaby (lubię go ale nie jest wart takiej kasy)bundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy