REKLAMA
REKLAMA

ESPN: Man Utd rzutem na taśmę próbował pozyskać pomocnika BVB

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ESPN  |  09.10.2020 21:41
ESPN: Man Utd rzutem na taśmę próbował pozyskać pomocnika BVB

Nico Schulz  |  fot. PressFocus

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manchester United krótko przed zamknięciem okienka transferowego próbował pozyskać Nico Schulza z Borussii Dortmund. Angielski klubu miał plan, aby wypożyczyć piłkarza, ale bezskutecznie, donosi ESPN.

Manchester United był podobno gotowy zapłacić za zawodnika miliona euro, przejmując też na swoje barki obowiązek regulowania wynagrodzenia piłkarza. Przedstawiciele klubu z Bundesligi odrzucili jednak ofertę klubu z Old Trafford, gdyż władze BVB nie mieli już czasu na to, aby znaleźć odpowiedniego następcę 27-latka.

Urodzony w Berlinie piłkarz trafił do Borussii latem 2019 roku z TSG1899 Hoffenheim za 25,5 miliona euro. Zawodnik w ekipie z Dortmundu nie rozwinął jednak skrzydeł, gdyż zaliczył jak na razie zaledwie 20 spotkań w koszulce BVB, w których zaliczył jedno trafienie.

Schulz to lewy pomocnik, który ma na swoim koncie 11 występów w reprezentacji Niemiec. Obecna umowa zawodnika z Borussią obowiązuje d końca czerwca 2024 roku. Rynkowa wartość piłkarza według Transfermarkt.de szacowana jest dzisiaj na 10 milionów euro.

W trakcie trwającej kampanii Schulz rozegrał dwa mecze, spędzając na placu gry zaledwie 29 minut.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

marcB | 10.10.2020 13:31

Co za żal...bundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy