REKLAMA
REKLAMA

Bayer nie rezygnuje z Kolasinaca

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sports  |  04.10.2020 16:00
Bayer nie rezygnuje z Kolasinaca

Sead Kolasinac  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Bayer Leverkusen nie rezygnuje z pozyskania Seada Kolasinaca z Arsenalu FC. Zawodnik miałby wzmocnić w szeregach teamu z Bundesligi lewą stronę defensywy, czytamy na łamach Sky Sports.

Bayer Leverkusen prowadzi cały czas rozmowy w sprawie pozyskania piłkarza. Dialog z udziałem przedstawicieli sterników Aptekarzy i The Gunners dotyczy opłat transferowych i dokładnych warunków zmiany klubu przez 27-latka.

Bayer ma plan, aby wypożyczyć reprezentanta Bośni i Hercegowiny z opcją obowiązkowego transferu definitywnego. Nie jest tajemnicą, że Kolasinac chce wrócić do Niemiec z powodów rodzinnych, co może mieć kluczowe znaczenie w związku z przyszłością zawodnika.

Kolasinac w przeszłości grał w Bundeslidze, broniąc barw FC Schalke 04. W najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech piłkarz zaliczył 94 mecze, notując w nich cztery trafienia i osiem asyst.

Urodzony w Karlsruhe zawodnik ma kontrakt ważny z Arsenalem do końca czerwca 2022 roku. Rynkowa wartość piłkarza według Transfermarkt.de wynosi 16 milionów euro. Bayer ma zapłacić natomiast za zawodnika 11 milionów euro plus premie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy