REKLAMA
REKLAMA

Wypożyczenie Nuebela przesądzone?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Kicker  |  29.09.2020 14:37
Wypożyczenie Nuebela przesądzone?

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Alexander Nuebel zaledwie dwa miesiące po dołączeniu do Bayernu Monachium może pożegnać się z klubem. Jak informuje Kicker, sprowadzony z Schalke 04 Gelsenkirchen utalentowany bramkarz jeszcze przed zamknięciem okna transferowego może zostać wypożyczony do innego klubu.

23-latek był sprowadzany przez Bayern z myślą o przyszłości. Nuebel był bowiem szykowany na następcę doświadczonego Manuela Neuera w bramce mistrzów Niemiec. Bramkarz zdawał sobie sprawę, że w najbliższym czasie nie będzie miał szans na regularne występy w zespole z Allianz Arena, ale przedstawiciele Bayernu chcieli, aby w tym czasie uczył się od starszego kolegi i pełnił rolę jego dublera.

Do tej pory władze Bayernu odrzucały pomysł wypożyczenia Nuebela do innego zespołu, ale w ostatnich dniach sytuacja prawdopodobnie uległa zmianie. W zespole z Monachium pozostał Sven Ulreich, a podczas ostatniego spotkania z Hoffenheim (1:4) zasiadł nawet na ławce rezerwowych. W efekcie pojawiło się niebezpieczeństwo, że Nuebel w sezonie 2020/21 będzie dopiero trzecim bramkarzem Bayernu.

Nuebel nie ma wątpliwości w sprawie swojej najbliższej przyszłości i jest zdecydowany na odejście do innego zespołu na zasadzie wypożyczenia. Na brak zainteresowania nie może narzekać, bowiem otrzymał już kilka zapytań w tej sprawie. Teraz decyzja, na której podjęcie nie mają zbyt wiele czasu, należy do przedstawicieli Bayernu.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy