REKLAMA
REKLAMA

Konflikt w Bayernie? Cuisance starł się z Lewandowskim!

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bild  |  28.09.2020 15:45
Konflikt w Bayernie? Cuisance starł się z Lewandowskim!

Robert Lewandowski  |  fot. Radosław Bełżek

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Bayern Monachium w niedzielę przegrał 1:4 z TSG 1899 Hoffenheim w meczu w ramach niemieckiej ekstraklasy. Bild dzisiaj natomiast daje do zrozumienia na swoich łamach, że poziom frustracji u poszczególnych piłkarzy nie zmniejszył się po niedzielnym blamażu. Nerwów na wodzy nie potrafili utrzymać Robert Lewandowski i Michael Cuisance

Bayern Monachium dzisiaj jak zwykle miał zajęcia w swoim ośrodku treningowym. Hansi Flick podjął decyzję, aby podzielić piłkarzy na dwa zespoły, zarządzając gierkę wewnętrzną.

W spotkaniu wzięli udział między innymi kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski i Francuz Cuisance. Pierwszy w niedzielnym boju pojawił się na boisku w 57. minucie, ale niewiele wskórał. Z kolei drugi nie znalazł się nawet meczowej kadrze.

Małe nieporozumienie, czy duży konflikt?


W pewnym momencie w trakcie treningowego meczu Cuisance został brutalnie sfaulowany przez Polaka, co skutkowało tym, że Francuz przez dłuższą chwilę nie podnosił się z murawy. Jeśli ktoś myślał, że na ostrzejszym wejściu sprawa się zakończyła, to był w błędzie.

21-latek, gdy podniósł się w końcu z murawy, skierował kilka słów w kierunku "Lewego". Polak jednak zignorował francuskiego pomocnika, skupiając się na kontynuowaniu gry.

Konflikt między zawodnikami dopiero po zakończeniu treningu starał się załagodzić opiekun monachijskiej ekipy Hansi Flick, który porozmawiał z piłkarzem. O ile Niemiec chciał uspokoić sytuację, to według doniesień niemieckich dziennikarzy takiego zamiaru nie miał Lewandowski, który tylko śledził wzrokiem, jak trener prowadzi dialog z Cuisance'm.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

MichaelSa | 28.09.2020 16:50

Brzmi bardzo nieinteresująco. Robert ple ple ple. Nikogo to nie obchodzi. Wiadomo, że Cuisance jest wyżej w hierarchii bo nie jest Polakiem, więc nasz kapitan przeprosi lepszego od siebie kolegę.

MikeMike | 28.09.2020 17:59

Lol. Jaka argumentacja. Wyżej w hierarchii, bo nie jest Polakiem. Ktoś tu ma poważne kompleksy. Hierarchia jest tutaj tylko jedna, piłkarska. Być może faworyzuje się piłkarzy podchodzenia niemieckiego z czym osobiście nie mam problemu. Bayern może być dumny z posiadania wielu graczy swojego pochodzenia. To samo tyczy się każdego innego klubu.

MikeMike | 28.09.2020 18:01

Pomijając fakt że to i tak dziennikarska papka bo konflikty w 25 osobowych zespołach zdarzają się wszędziebundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy