REKLAMA
REKLAMA

Goetze nie trafi do Bayernu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bulinews.com  |  23.09.2020 18:09
Goetze nie trafi do Bayernu

Mario Gotze  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Środowe wydanie Sport Bild poinformowało, że szkoleniowiec Bayernu Monachium Hansi Flick chciałby sprowadzić do swojego zespołu Mario Goetze. Po południu głos w tej sprawie zabrał sam trener mistrzów Niemiec, który zaprzeczył tym doniesieniom. Tym samym doświadczony pomocnik raczej nie otrzyma szansy ponownych występów w drużynie z Monachium.

Goetze pozostaje obecnie wolnym zawodnikiem, po tym jak po zakończeniu ostatniego sezonu rozstał się z Borussią Dortmund. Sport Bild poinformował, że 28-latek znalazł się na celowniku Hansiego Flicka, który miał nawet w ubiegłym tygodniu rozmawiać na ten temat z zawodnikiem, którego dobrze zna z pracy w reprezentacji Niemiec.

Flick: Nie ma tematu Goetze


Informacje o zainteresowaniu piłkarzem zdementował jednak w środę sam szkoleniowiec Bayernu, który odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej przed czwartkowym meczem o Superpuchar Europy.

- Miałem z nim częsty kontakt od czasów, kiedy pracowałem przy reprezentacji. Mam wielki szacunek do Mario i wiem, jakie są jego mocne strony. Ale w tej chwili nie jest to temat dla nas - powiedział Flick.

Tym samym powrót Goetze do Monachium wydaje się być mało prawdopodobny. Doświadczony pomocnik barwy Bayernu reprezentował w latach 2014-2017, rozgrywając w tym czasie 114 spotkań, w których dobył 36 bramek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy