REKLAMA
REKLAMA

Aston Villa i Napoli zabiegają o Rashicę

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Transfermarkt.com  |  10.09.2020 13:28
Aston Villa i Napoli zabiegają o Rashicę

Bramka  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Milot Rashica ostatnio wydawało się, że zasili szeregi RB Lipsk, gdzie miał być następcą Timo Wernera. Wygląda jednak na to, że ostatecznie do tego typu transakcji nie dojdzie. Według doniesień Deichstube do gry o piłkarza na dobre włączyły się takie kluby jak Aston Villa, czy SSC Napoli.

Milot Rashica nie ukrywa tego, że nie chce opuszczać Bundesligi. Zawodnik co prawda był otwarty na zmianę klubu, ale chciał nadal grać w Niemczech. 24-latkowi zależało po prostu, aby grać w ekipie, która nie będzie bronić się przed spadkiem, Najnowsze informacje ws. przyszłości piłkarza wskazują jednak, że ten może odejść z Werderu Brema do innej ligi.

Za przeprowadzką piłkarza do klubu z Premier League przemawiać przede wszystkim aspekt finansowy. Aston Villa nie powinna mieć większych problemów z zebraniem 25 milionów euro, co stanowiło kłopot dla klubu z Saksonii. RB Lipsk nie chciało przeznaczyć na transakcję z udziałem Rashicy więcej niż 15 milionów euro.

Rashica z ambitnymi planami


Warto jednak podkreślić, że w przypadku transferu do ekipy z Villa Park zawodnik musiałby się liczyć z tym, że znów trafiłby do klubu, który najpewniej w ligowej tabeli będzie błąkał się w jej drugiej połówce. Nie jest tajemnicą, że Rashica chciałby tego uniknąć. Z tego samego powodu mało prawdopodobna wydaje się przeprowadzka reprezentanta Kosowa do SSC Napoli, które też nie będzie mogło zawodnikowi zapewnić gry w Lidze Mistrzów. Chociaż niewykluczone, że Azzurri w tym sezonie powalczą o najwyższe cele.

Pewne jest natomiast to, że jeśli Rashica zmieni klub, to będzie jednym z najdrożej sprzedanych zawodników przez Werder. Aktualnie najdrożej sprzedanym piłkarzem przez klub z Bremy jest Diego.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy