REKLAMA
REKLAMA

Przełom ws. przyszłości Sancho. Anglik jednak trafi do Man Utd?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sports  |  10.09.2020 10:38
Przełom ws. przyszłości Sancho. Anglik jednak trafi do Man Utd?

Jadon Sancho  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manchester United według angielskich dziennikarzy dokonał przełomu w rozmowach na temat pozyskania Jadona Sancho z Borussii Dortmund. Najnowsze doniesienia mediów wskazują, że kłopotem nie są już opłaty dla agentów zawodnika i warunki indywidualnego kontraktu reprezentanta Anglii.

Manchester United już od kilku miesięcy zabiega o pozyskanie Sancho. Na dzisiaj jeszcze nie udało się sfinalizować transakcji, ale niewykluczone, że dojdzie do tego wkrótce. Na temat możliwości przeprowadzenia transferu wypowiedział się Dharmesh Sheth w popularnym podcaście "The Transfer Window".

Sternicy Czerwonych Diabłów nie rezygnują z próby pozyskania angielskiego zawodnika, którego Borussia Dortmund wycenia na ponad 100 milionów euro. Mimo że dyrektor sportowy niemieckiego klubu Michael Zorc przekonuje, że 20-latek w tym oknie transferowym nie zostanie sprzedany.

Hit transferowy jednak możliwy do zrealizowania?


- Rozmawiałem z osobą będącą blisko rozmów na temat ewentualnego transferu z udziałem Jadona Sancho do Manchesteru United. Wiem, że w ciągu ostatnich 24 godzin miał miejsce przełom w sprawie, co sprawia, że kibice Man Utd mogą z optymizmem patrzeć w przyszłość - przekonywał dziennikarz Sky Sports News.

- Wpływ na to ma mieć fakt, że problemu nie stanowią już prowizje dla agentów, a także warunki indywidualnej umowy z piłkarzem. Manchester United nie rezygnuje z pozyskania zawodnika. Jasne jest, że osiągnięto pewne postępy w pokonywaniu problemów związanych z wynagrodzeniami i honorariami agentów - kontynuował Sheth.

Odnotujmy, że Sancho ma kontrakt z klubem z siedzibą na Signa Iduna Park do końca czerwca 2023 roku. Anglik w szeregach BVB wystąpił jak na razie w 99 spotkaniach, w których zdobył 34 bramki.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

bundes | 10.09.2020 12:46

Jaki przełom? Najwazniejsze chyba żeby BVB było zadowolone z zaproponowanej kasy, do tego momentu żadnego przełomu nie widać

Karbaron1 | 10.09.2020 13:57

Bundes
A skąd Ty wiesz co widać a czego nie widać. Daj namiary na tą wieże widokową. Też chętnie popatrze

Karbaron1 | 10.09.2020 14:21

Bundes
A skąd Ty wiesz co widać a czego nie widać. Daj namiary na tą wieże widokową. Też chętnie popatrze

bundes | 10.09.2020 16:02

Jeżeli dla Ciebie przełomem jest dogadanie się agentów to jesteś lekko dziwny. Według mnie przełom to zgoda między klubami.
Nie mówię ze transfer nie dojdzie do skutku ale takich przełomów to było sporo np Messi do City tam tez wszystko niby dogadane poza klubami, Lewy do Realu tez był ustawiony ale nie było zgody Bayernu i takich przełomów to było sporo.

Karbaron1 | 10.09.2020 19:55

Bundes
Przelom to dogadanie się na jednej z płaszczyzn ponieważ transfer z tak dużymi pieniędzmi w tle nie jest jednowymiarowy, dochodzi wiele innych aspektów o których nawet Ci się nie śniło, dlatego dogadanie się w jednym z nich jest jakimś przełomem i popycha caly proces do przodu. A zgoda miedzy klubami to nie jest przelom, tylko przyklepany transfer pod warunkiem że wszystkie inne kwestie zostały dogadane. Wiem ze to trudne, ale patrz trochę szerzej

Rockwell | 10.09.2020 22:14

Ciekawe jak to się skończy. Piłkarz super, młody, ale tyle kasy za transfer?! Głowa boli. Pożyjemy zobaczymy...bundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy