REKLAMA
REKLAMA

Schick blisko Bayeru, transfer możliwy pod jednym warunkiem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sport1.de  |  29.08.2020 18:20
Schick blisko Bayeru, transfer możliwy pod jednym warunkiem

Patrick Schick  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Bayer Leverkusen finalizuje z AS Romą transakcję związaną z pozyskaniem Patrika Schika. Czech ma do ekipy z Leverkusen trafić za 22 miliony euro, donoszą media w Niemczech.

Bayer Leverkusen według doniesień Sport1 jest bliski porozumienia z klubem z Wiecznego Miasta w sprawie pozyskania reprezentanta Czech. Przypomnijmy, że Schick ostatni sezon spędził w Bundeslidze, będąc na wypożyczeniu w RB Lipsk.

Temat mocno zaawansowany


Czeski napastnik rozegrał 28 spotkań o punkty w drużynie z Saksonii, w których zdobył 10 bramek. Co prawda RB Lipsk miało możliwość wykupienia zawodnika z Romy, ale z niej nie skorzystało.

W związku z powyższym rzymianie zaczęli negocjacje ze sternikami Aptekarzy, którzy byli zainteresowanie Schickiem. Rozmowy w sprawie transferu są już na zaawansowanym etapie, wierząc niemieckim dziennikarzom.

Aby transakcja doszła do skutku, to musi dojść też do transferu Kevina Vollanda do AS Monaco. Klub z Księstwa chce mieć 28-latka w swoich szeregach.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

czerwo1985 | 30.08.2020 17:00

NIEDOJEBKI są w tej Romie. Chodza słuchy że chcą sprzedać Dżeko do Juve, co akurat uważam za słuszne posunięcie, ale nie o to chodzi. Planują wzmocnić zespół a chcą się pozbyć Schika który mógłby go zastąpić i to bez potrzeby kupowania kogoś nowego. Schick nie jest złym zawodnikiem zupełnie nie  rozumiem dlaczego chcą go za wszelką cennę wypchać

rogal99 | 31.08.2020 11:23

@czerwo1985 ponieważ w Romie Schick kompletnie nic nie robił , a chyba czegoś się oczekuje od zawodnika za którego zapłaciło się 42 mlnbundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy