REKLAMA
REKLAMA

Kahn: Alaba bliski nowego kontraktu

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: The Mirror  |  20.08.2020 20:32
Kahn: Alaba bliski nowego kontraktu

David Alaba  |  fot. Karol Cichoń

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Olivier Kahn jest przekonany, że David Alaba podpisze nowy kontrakt z Bayernem Monachium. Negocjacje mistrzów Niemiec z przedstawicielami zawodnika są kontynuowane.

Obecna umowa doświadczonego defensora wygasa latem przyszłego roku. Bawarczycy chcieliby ją przedłużyć i zatrzymać Alabę na kolejne sezony. Nie wiadomo jeszcze czy zgodzi się na to sam zainteresowany, zwłaszcza, że mogą kusić go inne kluby.

Finanse kością niezgody?


Media donosiły, że problemem były od początku finanse. Alaba chciał podwyżki i zarobków w wysokości 20 milionów euro na sezon. Wówczas negocjacje miały zostać przerwane, ale obie strony wróciły do rozmów.

Zainteresowana Alabą była podobno FC Barcelona. Duma Katalonii miałaby czekać na ewentualne fiasko negocjacji piłkarza z Bayernem i zaoferować mu lepsze warunki kontraktu.

Kahn uspokaja w sprawie Alaby


Dobrej myśli w sprawie przyszłości Austriaka jest jednak Olivier Kahn będący w zarządzie bawarskiego klubu. - Zbliżamy się wspólnie do porozumienia. Ostatnie negocjacje toczone były w naprawdę dobrej atmosferze - wyjawił.

- Klub robi wszystko, co w jego mocy, by Alabę zatrzymać. I on o tym dobrze wie. Jestem w jego sprawie bardzo optymistycznie nastawiony - dodał Kahn.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy