REKLAMA
REKLAMA

Holender z Man Utd oficjalnie w Werderze

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  16.08.2020 15:23
Holender z Man Utd oficjalnie w Werderze

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Werder Brema sfinalizował w niedzielę transfer utalentowanego Holendra Tahitha Chonga. 20-letni zawodnik dołączył do niemieckiego zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia z Manchesteru United.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Tahith wybrał nasz zespół. Jest bardzo utalentowanym zawodnikiem, który cały czas może się rozwijać. Swoje pierwsze doświadczenie na najwyższym poziomie uzyskał w Manchesterze United. Teraz będzie musiał przystosować się do Bundesligi i zrobić z nami kolejny krok w swoim rozwoju - powiedział, cytowany przez oficjalną stronę klubu, Frank Baumann, dyrektor sportowy Werderu.

- Jest świetnie wyszkolonym technicznie zawodnikiem, który może grać na obu skrzydłach. Jego szybkość będzie bardzo przydatna w naszej grze. Wciąż ma pole do rozwoju w aspektach defensywnych, ale jest na początku swojej kariery i chcemy pomóc mu wykorzystać jego potencjał - mówił z kolei szkoleniowiec zespołu, Florian Kohfeldt.

Sam zawodnik wiąże duże nadzieje z przenosinami do Werderu, w którym prawdopodobnie będzie mógł liczyć na regularne występy. - Przede wszystkim bardzo się cieszę, że tutaj jestem. Transfer ten jest dla mnie bardzo dobrą szansą na dalszy rozwój. Nie mogę się już doczekać nowego sezonu - powiedział Chong.

20-latek do Manchesteru United trafił cztery lata temu z Feyenoordu Rotterdam, ale do tej pory w pierwszej drużynie wystąpił tylko pięć razy. Teraz Chong będzie miał okazję nabierać doświadczenia na niemieckich boiskach.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

ejty | 16.08.2020 16:31

Niech odpali w Bundes. Do tej pory media na wyspach rozpisywaly sie nad nim jak nad niebywalem talentem, ale talentu ani widu ani slychu.

bundes | 16.08.2020 17:37

Dobry ruch dla nas

Asgaard | 16.08.2020 19:35

chcialoby sie zobaczyc silny Werder znowu..bundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy