REKLAMA
REKLAMA

Völler: Nie ma nowych wieści ws. Havertza

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Kicker  |  13.08.2020 14:18
Völler: Nie ma nowych wieści ws. Havertza

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
- Nie ma żadnych nowych wieści w sprawie przyszłości Kaia Havertza - twierdzi dyrektor sportowy Bayeru Leverkusen Rudi Völler. Działacz przedstawiciela Bundesligi w jednym z ostatnich wywiadów zaznaczył też, że młody pomocnik może odejść z Bayeru, ale tylko pod warunkiem spełnienia określonych warunków.

Od kilku tygodni media nie tylko w Niemczech debatują nad przyszłością reprezentanta Niemiec. Havertz jest podobno jednym z celów transferowych Chelsea FC. Przedstawiciel Bayeru zabrał głos na temat zawodnika w rozmowie z Kickerem.

Transfer z udziałem niemieckiego talentu utkwił w martwym punkcie?


- Żadna decyzja nie została jeszcze podjęta. Chciałbym to powtórzyć, podkreślając, że mówimy o wspaniałym piłkarzu - mówił Völler w rozmowie z popularnym za naszą zachodnią granicą medium.

- Nie ma nic nowego w tym temacie. Mamy jasne i wzajemne porozumienie z samym zawodnikiem, jak i z jego pełnomocnikami. Tym samym tylko przy spełnieniu określonych warunków piłkarz może odejść. Jeśli nie nie zostaną one spełnione, to Havertz zostanie z nami - dodał Niemiec.

Medialne doniesienia sugerują, że transakcja z udziałem zawodnika może dojść do skutku, jeśli pojawi się chętny, który wyłoży 100 milionów euro na transfer piłkarza. Przypomnijmy, że obecny kontrakt piłkarza z klubem z Bay Arena obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy