REKLAMA
REKLAMA

Hummels: Sancho ma nieograniczony potencjał

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bulinews.com  |  12.08.2020 09:14
Hummels: Sancho ma nieograniczony potencjał

Mats Hummels  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Obrońca Borussii Dortmund, Mats Hummels, nie kryje zadowolenia z informacji o tym, że Jadon Sancho pozostanie w zespole na kolejny sezon. Taką deklarację w poniedziałek złożył dyrektor sportowy niemieckiego klubu Michael Zorc.

Przyszłość utalentowanego reprezentanta Anglii w ostatnich tygodniach była tematem intensywnych spekulacji, bowiem jego sprowadzeniem poważnie zainteresowani byli przedstawiciele Manchesteru United. Ostatecznie jednak obu klubom nie udało się osiągnąć porozumienia przed terminem wyznaczonym przez Borussię Dortmund i wszystko wskazuje na to, że Sancho w nadchodzącym sezonie nadal będzie występował na boiskach Bundesligi.

- Wszyscy są z tego powodu bardzo zadowoleni. Nie ma co tutaj dyskutować, to wybitny zawodnik. Jadon jest jeszcze młody, ale już teraz jest w stanie zrobić różnicę. Jego potencjał jest nieograniczony. Jeśli chce nadal pokazywać to tutaj przez rok lub dłużej, to oczywiście się z tego cieszę - powiedział Hummels.

Hummels wraca do zdrowia


Doświadczony obrońca Borussii Dortmund wraca obecnie do zdrowia po kontuzji stopy. - Dobrze było założyć buty po raz pierwszy od sześciu tygodni. Zawsze potrzebujesz trochę czasu, aby wrócić po urazie stopy, ale jestem na dobrej drodze - powiedział Hummels.

- Czuję się naprawdę dobrze. Gdyby nie kontuzja, byłbym w prawie idealnej formie fizycznej. Tak było przez cały ubiegły sezon, w trakcie którego spełniłem pokładane we mnie oczekiwania. Oczywiście chciałbym potwierdzić to również w przyszłym sezonie - dodał obrońca Borussii Dortmund.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy