REKLAMA
REKLAMA

Media: Fiorentina zaczęła rozmowy ws. Piątka

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Nazione  |  09.08.2020 21:56
Media: Fiorentina zaczęła rozmowy ws. Piątka

Krzysztof Piątek  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
La Nazione podaje na swoich łamach, że ACF Fiorentina zaczęła rozmowy z Herthą BSC w sprawie pozyskania Krzysztofa Piątka. Wierząc zatem medialnym doniesieniom, to coraz realniejszych kształtów nabiera temat ewentualnego powrotu reprezentanta Polski do Włoch.

25-latek dołączył do ekipy z Bundesligi zaledwie kilka miesięcy teamu z AC Milanu. Wygląda jednak na to, że Piątek niebawem może wrócić do Włoch.

Reprezentant Polski celem trenera Violi


Pierwszy krok w kierunku odbudowy Violi został poczyniony, gdy sternicy klubu z Toskanii podjęli decyzję o przedłużeniu kontraktu z Giuseppe Iachinim. Właśnie osoba trenera Violi jest kluczowa w kontekście przyszłości polskiego napastnika, gdyż właśnie Iachini jest zwolennikiem transferu z udziałem Piątka.

Berliński klub wycenia Polaka na 20 milionów euro. Z kolei Fiorentina wydaje się zainteresowana wypożyczeniem piłkarza z opcją transferu definitywnego.

36 meczów, 10 trafień


Urodzony w Dzierżoniowie napastnik w tracie sezonu 2019/2020 wystąpił w 20 spotkaniach Rossonerich, w których zdobył pięć bramek. Z kolei w koszulce Starej Damy piłkarz zaliczył 16 meczów, notując w nich pięć trafień.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Lucasubcarpatia | 09.08.2020 23:07

Stara Dama jest tylko jedna  ;)

Rafalski687 | 10.08.2020 07:31

Die Alte Damebundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy