REKLAMA
REKLAMA

Schwolow nowym bramkarzem Herthy

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Hertha BSC  |  04.08.2020 17:46
Schwolow nowym bramkarzem Herthy

Bundesliga

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Alexander Schwolow został we wtorek nowym bramkarzem Herthy Berlin. 28-latek przeniósł się do drużyny ze stolicy Niemiec na zasadzie definitywnego transferu z Freiburga.

Według nieoficjalnych informacji, Hertha wyłożyła za doświadczonego bramkarza osiem milionów euro.

- Sprowadzając Alexandra Schwolowa pozyskaliśmy bramkarza, który dokładnie odpowiadał naszym wymaganiom. Mając 28 lat jest bardzo doświadczony i w ostatnich latach pokazał na jakim poziomie może występować w Bundeslidze. Bardzo dobrze pasuje do naszego zespołu - powiedział dyrektor zarządzający Herthy, Michael Preetz, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Nowy wyzwanie przed Schwolowem


Schwolow nie ukrywa, że transfer do Herthy jest dla niego nowym i bardzo ważnym etapem w karierze. - Rozmowy z Bruno Labbadią i Michaelem Preetzem od samego początku były bardzo uczciwe. Mogłem całkowicie utożsamić się z przedstawionymi przez nich pomysłami i rolą, jaką mam tutaj do odegrania. Hertha Berlin ma wielkie tradycje i chciałbym być kimś, kto z wielką pasją pomoże temu klubowi w rozwoju. Chciałbym być częścią fundamentów, na których budowana jest pozytywna przyszłość stołecznego klubu - powiedział Schwolow po podpisaniu kontraktu.

- Jestem bardzo zmotywowany i z ogromnym entuzjazmem podchodzę do mojego nowego zadania w Hercie. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby w nowym sezonów rozegrać jak najwięcej dobrych spotkań - dodał bramkarz.

Schwolow przez większość swojej kariery reprezentował barwy Freiburga, z roczną przerwą na występy na wypożyczeniu w Arminii Bielefeld. Na swoim koncie ma 125 występów w pierwszej Bundeslidze.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco