REKLAMA
REKLAMA

Osłabienie Bayeru. Amiri na kwarantannie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Kicker  |  04.08.2020 12:56
Osłabienie Bayeru. Amiri na kwarantannie

Liga Europejska  |  Liga Europejska

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Szkoleniowiec Bayeru Leverkusen, Peter Bosz, nie będzie mógł skorzystać z usług Nadiema Amiriego w czwartkowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Europy przeciwko Glasgow Rangers. Jak informuje Kicker, klub z BayArena wysłał piłkarza na tygodniową kwarantannę, po tym jak w ostatni weekend miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.

Wszechstronny zawodnik sam poinformował klub o kontakcie z zakażoną osobą. Władze Bayeru zdecydowały natychmiast odseparować piłkarza od reszty zespołu, która przygotowuje się do spotkania w europejskich pucharach.

Bayer chwali Amiriego


Przedstawiciele Bayeru pochwalili również samego Amiriego za odpowiedzialne zachowanie. - Ta procedura pokazuje, że stosowane przez nas środki działają, a zawodnicy są uwrażliwieni na ważny problem koronawirusa - powiedział dyrektor sportowy klubu Rudi Völler.

- Zachowanie Nadiego jest wzorowe i ważne. Zwłaszcza w sytuacji rosnącej liczby zakażeń w Niemczech jest to przykład poważnego i odpowiedzialnego podejścia do pandemii - dodał.

23-letni Amiri jest zawodnikiem Bayeru Leverkusen od roku. Przed sezonem 2019/20 dołączył do drużyny, za dziewięć milionów euro, z TSG Hoffenheim. Dotychczas rozegrał w jego barwach 41 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając jednego gola i notując sześć asyst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco