REKLAMA
REKLAMA

Eintracht i Hoffenheim wymieniły się zawodnikami

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  04.08.2020 11:33
Eintracht i Hoffenheim wymieniły się zawodnikami

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Eintracht Frankfurt i TSG 1899 Hoffenheim sfinalizowały we wtorek wymianę zawodników. Zawodnikiem pierwszego z tych klubów został Steven Zuber, natomiast w przeciwnym kierunku powędrował Mijat Gacinović.

Zuber podpisał z Eintrachtem umowę do 30 czerwca 2023 roku, natomiast Gacinović związał się z Hoffenheim kontraktem rok dłuższym.

Zuber odchodzi o sześciu latach


28-letni reprezentant Szwajcarii, Steven Zuber, żegna się z Hoffenheim po sześciu latach. Do klubu z Sinsheim trafił latem 2014 roku z CSKA Moskwa. Wówczas niemiecki klub wyłożył za niego niespełna cztery miliony euro.

W zespole Hoffenheim występował niemal nieprzerwanie przez sześć lat, z półroczną przerwą w pierwszej połowie 2019 roku na wypożyczenie do Stuttgartu. W barwach jedenastki z Sinsheim rozegrał łącznie 115 spotkań, zdobywając dziesięć bramek i notując dziewięć asyst.

Pięć lat Gacinovicia we Frankfurcie


Z kolei przygoda 25-letniego Serba z niemiecką piłką jest rok krótsza. Gacinović do Eintrachtu przeniósł się latem 2015 roku z cypryjskiego Apollonu Limassol. W zespole Frankfurtu ofensywny pomocnik wystąpił 157 razy, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, strzelając 10 goli i dokładając do tego 18 asyst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy