REKLAMA
REKLAMA

Stambouli blisko nowej umowy z Schalke

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport.sky.de  |  04.08.2020 10:41
Stambouli blisko nowej umowy z Schalke

Bundesliga

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Benjamin Stambouli jest obecnie wolnym zawodnikiem, ale wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie nadal będzie występował w Schalke 04 Gelsenkirchen. Jak informuje Sky Germany, obie strony są blisko osiągnięcia porozumienia w sprawie podpisania nowego kontraktu.

Dotychczasowa umowa 29-letniego Francuza wygasła 30 czerwca, ale klub z Gelsenkirchen chce zatrzymać go w zespole. Wszystko wskazuje na to, że tak się właśnie stanie.

Stambouli idzie na ustępstwa


29-letni obrońca, który do niemieckiego klubu trafił w 2016 roku z Schalke 04 Gelsenkirchen, do tej pory zarabiał 4,5 miliona euro rocznie. Teraz na takie wynagrodzenie nie może liczyć, ale jest skłonny pójść na duże ustępstwa w tej kwestii. Zarobki mają nie przekroczyć ustalonego przez klub limitu 2,5 miliona euro rocznie.

Cztery lata w Gelsenkirchen


Stambouli, w zespole z Veltins Arena występował przez cztery ostatnie sezony. W tym czasie wystąpił w 106 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach.

O ile w pierwszych trzech sezonach pojawiał się na boisku w miarę regularnie, to ostatniego sezonu pod tym względem nie może zaliczyć do udanych. Stambouli wystąpił w zaledwie dziewięciu meczach Bundesligi, ale duży wpływ na tak niską liczbę miała poważna kontuzja stopy, która skutecznie wyeliminowała go z gry na wiele miesięcy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco