REKLAMA
REKLAMA

Cordoba odrzucił propozycję nowej umowy

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Kicker  |  03.08.2020 20:04
Cordoba odrzucił propozycję nowej umowy

Bundesliga

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Napastnik FC Köln, Jhon Cordoba, odrzucił pierwszą ofertę przedłużenia kontraktu - poinformował Kicker. Obecna umowa 27-letniego Kolumbijczyka obowiązuje do czerwca 2021 roku.

Przedstawiciele niemieckiego klubu chcieliby zatrzymać najlepszego strzelca drużyny na zdecydowanie dłużej i rozpoczęli już starania w tym kierunku. Pierwsza propozycja ze strony FC Köln spotkała się z odmową, ale rozmowy mają być kontynuowane.

Aktualnie na przeszkodzie stoją oczekiwania finansowe zawodnika, ale władze klubu z Kolonii pozostają optymistami i wierzą, że porozumienie zostanie osiągnięte. Na razie nie rozważają również sprzedaży Cordoby podczas letniego okna transferowego.

- Nie otrzymaliśmy żadnej oferty dla Jhona. Nie jest wystawiony na sprzedaż. Cały czas znajduje się w naszych planach - powiedział dyrektor zarządzający klubu, Horst Heldt, cytowany przez Kicker.

Cordoba do FC Köln trafił latem 2017 roku z FSV Mainz za 17 milionów euro. Od tamtej pory rozegrał w jego barwach 86 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając 37 bramek.

W zakończonym sezonie wystąpił 29 ligowych meczach, 13 razy wpisując się na listę strzelców.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco