REKLAMA
REKLAMA

Borussia nadal bez Reusa! Tajemniczy problem Niemca

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Kicker  |  30.07.2020 16:38
Borussia nadal bez Reusa! Tajemniczy problem Niemca

Marco Reus  |  fot. Paweł Kot

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Kapitan Borussii Dortmund Marco Reus nie będzie mógł rozpocząć przygotowań z zespołem do nowego sezonu. Powód jest niezmienny.

31-letni reprezentant Niemiec swoje ostanie spotkanie rozegrał 4 lutego, kiedy wystąpił w pucharowym meczu z Werderem Brema. W kolejnych spotkaniach Reusa zabrakło już na boisku, a powodem była kontuzja mięśni przywodziciela. Początkowo klub z Signal Iduna Park informował o czterotygodniowej przerwie. Od tamtej pory minęło już jednak niemal sześć miesięcy

Nieznana data powrotu Reusa


Borussia Dortmund w opublikowanym w czwartek oficjalnym komunikacie poinformowała, że kapitan zespołu cały czas ma problemy ze stanem zapalnym ścięgien wcześniej uszkodzonych mięśni przywodziciela. Klub nie jest również w stanie określić, kiedy piłkarz będzie mógł wrócić do gry.

Borussia poinformowała również, że w najbliższym czasie uraz nadal będzie leczony zachowawczo. Oznacza to, że Reus na razie nie zostanie poddany operacji.

W ostatnim sezonie doświadczony pomocnik rozegrał w barwach Borussii Dortmund 26 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając w nich 11 bramek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy