REKLAMA
REKLAMA

Poulsen i Schick wrócili do treningów

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bulinews.com  |  25.07.2020 07:26
Poulsen i Schick wrócili do treningów

Patrick Schick  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Dobre wiadomości otrzymali kibice RB Lipsk, ale także sztab szkoleniowy drużyny. Do normalnych treningów z zespołem wrócili bowiem Yussuf Poulsen i Patrik Schick.

Obaj piłkarze wzięli udział w piątkowych zajęciach zespołu, który przygotowuje się do czekającej go w sierpniu rywalizacji w Lidze Mistrzów. Ćwierćfinałowym rywalem podopiecznych Juliana Nagelsmanna będzie Atletico Madryt.

Powrót Poulsena i Schicka do treningów to bardzo dobra wiadomość dla szkoleniowca, bowiem obaj zawodnicy byli ważnymi piłkarzami jego zespołu w tym sezonie. Schick wznowił treningi, po tym jak ostatnio zmagał się z problemami z kręgosłupem, natomiast Poulsen wyleczył już uraz kostki, który uniemożliwił mu występ w siedmiu ostatnich ligowych spotkaniach.

15 bramek Poulsena i Schicka


Poulsen i Schick, gdy pozwalało im na to zdrowie, regularnie występowali w zespole RB Lipsk w tym sezonie. Duńczyk we wszystkich rozgrywkach rozegrał 31 spotkań, zdobywając pięć bramek i notując 13 asyst.

Z kolei Schick, który w Lipsku przebywa na zasadzie wypożyczenia z Romy, wystąpił łącznie w 26 meczach, dziesięć razy wpisując się na listę strzelców i dokładając do tego trzy asysty.

Bez Sabitzera, Halstenberga i Konate


Drużyna do pojedynku z Atletico Madryt przygotowuje się jednak bez trzech zawodników. W zajęciach nie uczestniczą Marcel Sabitzer, Marcel Halstenberg i Ibrahima Konate. Pierwszy wraca do zdrowia po kontuzji kolana, drugi ma problemy z kręgosłupem, a trzeci narzeka na uraz mięśniowy. Zdecydowanie bliżej powrotu do gry są Sabitzer i Halstenberg, bowiem Konate prawdopodobnie będzie musiał poddać się operacji.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco