REKLAMA
REKLAMA

Ziege: Thiago bardziej pasuje do La Liga, niż Premier League

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Espana  |  10.07.2020 08:49
Ziege: Thiago bardziej pasuje do La Liga, niż Premier League

Thiago Alcantara  |  fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Od kilku tygodni w mediach spekuluje się o przyszłości Thiago Alcantaray. Na temat zawodnika głos zabrał były lewy obrońca Liverpoolu FC w osobie Christiana Ziege, którego zdaniem reprezentant Hiszpanii bardziej pasuje do La Liga, niż do Premier League.

Diario Sport sugeruje, że sternicy The Reds prowadzą zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Thiago Alcantary. Suma transakcji ma wynieść 35 milionów euro (31,5 miliona funtów). Pozostaje jednak pytanie, czy płatność za transfer będzie w jednym przelewie, czy jednak rozłożona na raty.

- Nie ukrywam, że uwielbiam tego zawodnika. Z drugiej strony nie jestem pewny, czy pasuje do takiej ligi jak Premier League i stylu gry preferowanego przez Juergena Kloppa - mówił 48-latek w ekskluzywnym wywiadzie dla Caught Offside.

- W moim odczuciu Bayern jest dla tego piłkarza odpowiednim miejscem. Ewentualnie zawodnik mógłby trafić do ligi hiszpańskiej. W każdym razie przeprowadzka Thiago do Liverpoolu nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem, co nie zmienia faktu, że mamy do czynienia z fantastycznym piłkarzem - dodał Ziege.

Thiago Alcantara ma kontrakt ważny z klubem z Bawarii do końca czerwca 2021 roku. Bayern co prawda chciał parafować nową umowę z zawodnikiem, ale ten odrzucił propozycję, co pozwala przypuszczać, że po siedmiu latach spędzonych w Monachium zawodnik niebawem zmieni klub.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

redsik | 10.07.2020 18:37

Ziege chyba wjeżdża mu na ambicje, że nie poradzi sobie w LFC, może w ten sposób chce go zachęcić do transferu i udowodnienia, że jednak da radę hehebundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy