REKLAMA
REKLAMA

Weghorst otwarty na zmianę klubu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sport Bild  |  08.07.2020 10:59
Weghorst otwarty na zmianę klubu

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Wout Weghorst niewykluczone, że tego lata zmieni barwy klubowe. Zawodnik ma co prawda kontrakt z VfL Wolfsburg ważny do końca czerwca 2023 roku. W każdym razie piłkarz nie ukrywa, że byłby gotowy na zmianę klubu, gdyby pojawiła się atrakcyjna propozycja.

27-latek w ostatnim czasie łączony był z przeprowadzką do takich ekip jak: Arsenal FC, czy Newcastle United.

- Nikt w klubie nie musi się obawiać, że musi odzyskać duże pieniądze po zainwestowaniu w zawodnika. Mam ambicje i chcę grać na najwyższym możliwym poziomie. W ciągu ostatnich dwóch lat pokazałem, że mogę występować na tym poziomie - mówił Weghorst w rozmowie ze Sport Bildem.

- Uzgodniliśmy z władzami klubu, że usiądziemy razem do rozmów, jeśli pojawi się coś kuszącego. Rynek transferowy jest jednak dziwny z powodu pandemii koronawirusa - kontynuował piłkarz.

- W Wolfsburgu może liczyć na duże zaufanie, odgrywam ważną rolę, zarówno z perspektywy sportowej, jak i jako człowiek. Czuję się dobrze w klubie, podobnie jak moja rodzina - zaznaczył Holender.

- W każdym razie dla mnie jako piłkarza ważne jest również to, czy VfL zrobi wszystko, aby zdobyć tytuły w przyszłości. Wierzę, że tak jest właśnie - zaznaczył piłkarz.

Weghorst zasilił szeregi Wilków latem 2018 roku. W trakcie kampanii 2019/2020 zawodnik wystąpił w 42 spotkaniach, zdobywając w nich 20 bramek. Zanim piłkarz trafił do ekipy z Wolfsburga, to bronił barw AZ Alkmaar.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

redsik | 08.07.2020 18:00

dobry gracz, zapraszam do Premier League :)bundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy