REKLAMA
REKLAMA

Wagner z wotum zaufania od władz Schalke

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  01.07.2020 13:56
Wagner z wotum zaufania od władz Schalke

Stadion FC Schalke 04  |  fot. Sport pictures.eu

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Dyrektor sportowy FC Schalke w osobie Jochena Schneidera poinformował w trakcie środowej konferencji prasowej, że w nowym sezonie ekipę z Zagłębia Ruhry nadal będzie prowadził David Wagner. Przypomnijmy, że Schalke zakończyło sezon 2019/2020 na 12. miejscu w ligowej klasyfikacji.

Ekipa z Gelsenkirchen miała imponującą pierwszą część sezonu, ale w drugiej połowie rozgrywek Schalke borykało się z kłopotami. Dodajmy, że przedstawiciel Bundesligi nie wygrał w żadnym z 16 ostatnich meczów w lidze.

- Na boisku ostatnio było naprawdę źle, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. W każdym razie staramy się patrzeć na tę sytuację na chłodno. Nie możemy dać się ponieść emocjom - powiedział działacz Schalke w trakcie konferencji prasowej cytowanej przez Bulinews.com.

- Graliśmy atrakcyjną dla oka piłkę nożną, gdy mieliśmy do dyspozycji większość naszego składu. To sprawia, że chcemy kontynuować współpracę z dotychczasowym sztabem szkoleniowym. Ma do niego duże zaufanie - zaznaczył Schneider.

- Kilka czynników wpłynęło na to, że mieliśmy zupełnie inną drużynę od połowy lutego. Nie mogliśmy zrekompensować kontuzji zawodników. Nasi dwaj bramkarze nie byli już tak niezawodni, a styczniowe okno transferowe nie poszło dobrze - skwitował 49-latek.

Przypomnijmy, że rozpoczęcie nowej kampanii niemieckiej ekstraklasy zaplanowane jest na 21 sierpnia.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
03.08 18:55