REKLAMA
REKLAMA

Hertha ma nowego dyrektora sportowego

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Hertha BSC  |  28.06.2020 17:11
Hertha ma nowego dyrektora sportowego

Bundesliga

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Arne Friedrich został nowym dyrektorem sportowym Herthy Berlin - poinformowała oficjalna strona klubu. Były reprezentant Niemiec pracował w klubie ze Olympiastadion już wcześniej, ale teraz obejmie nową funkcję.

- Cieszymy się, że mamy Arne w naszej drużynie. Jako nasz dyrektor sportowy będzie łącznikiem pomiędzy kierownictwem klubu, a sztabem trenerskim i drużyną, gdzie wniesie swoje doświadczenie jako były zawodnik odnoszący sukcesy oraz swoją wiedzę z różnych kursów, które odbył po zakończeniu kariery - powiedział dyrektor zarządzający klubu Michael Preetz, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Friedrich: Możemy razem osiągnąć duży postęp


Zadowolony z objęcia nowej funkcji jest również sam Friedrich, który w latach 2002-2010 rozegrał 288 spotkań w barwach Herthy.

- Doświadczenie ostatniego sezonu sprawiło, że mogę wnieść swoją wiedzę i know-how, by w ten sposób pomóc klubowi. Zwłaszcza w obecnej strukturze, wspólna praca sprawia wiele radości i mam wrażenie, że możemy razem osiągnąć duży postęp. W każdym razie bardzo czekam na to zadanie - powiedział 41-latek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco