REKLAMA
REKLAMA

Napastnik BVB nigdzie się nie wybiera

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Kicker  |  26.06.2020 14:13
Napastnik BVB nigdzie się nie wybiera

Erling Haaland  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Napastnik Borussii Dortmund Erling Haaland choć nie wybiega daleko w przyszłość, to nie zamierza odchodzić z klubu podczas letniego okna transferowego.

Norweg, który do Dortmundu trafił zimą z Red Bull Salzburg, zdobył 16 bramek w 17 oficjalnych spotkaniach, potwierdzając tym samym swoje wysokie umiejętności. Nie jest również tajemnicą, że pozyskaniem piłkarza interesują się największe europejskie kluby. Co to na to sam Haaland?

- Nie myślę zbyt wiele o przyszłości. Żyję natomiast teraźniejszością i decyduję tu i teraz, co jest najlepsze da mojej kariery. Dlatego z pełnym przekonaniem zdecydowałem się na dołączenie do BVB zimą. Dortmund jest jednym z największych klubów na świecie, podpisałem tu długoterminowy kontrakt i dopiero tu trafiłem. Dlatego nie myślę o opuszczeniu już teraz zespołu - powiedział cytowany przez Kickera Haaland w wywiadzie udzielonym grupie medialnej Funke.

Haaland celuje w trofea z Borussią


- Chciałbym zdobywać tytuły z BVB. Powinniśmy wyznaczać sobie cele, chcemy atakować, chcemy strzelać jak najwięcej bramek, a jako napastnik chcę oczywiście wnieść swój wkład - kontynuował napastnik Borussii Dortmund. - Zajmujemy drugie miejsce i jesteśmy zadowoleni z tego, ale oczywiście chcielibyśmy, aby wyścig z Bawarczykami dłużej był otwarty - dodał Norweg.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy