REKLAMA
REKLAMA

Zorc zostaje w Dortmundzie. Kontrakt z Borussią przedłużony

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bvb.de  |  24.06.2020 18:27
Zorc zostaje w Dortmundzie. Kontrakt z Borussią przedłużony

Kibice Borussii Dortmund  |  fot. ASInfo

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Michael Zorc będzie kontynuował swoją pracę w Borussii Dortmund. Niemiecki klub poinformował o przedłużeniu kontraktu z dyrektorem sportowym.

Dotychczasowa umowa 57-latka obowiązywała do 2021 roku. Teraz została przedłużona o rok i będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

- Kilka tygodni temu osobiście poprosiłem Michaela Zorca o przedłużenie jego kontraktu na kolejny rok. W BVB wszyscy jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni, że spełnił naszą prośbę - powiedział prezes klubu Hans-Joachim Watzke.

- Michael jest prawdziwym człowiekiem Borussii i jako taki jest gotów nadal brać na siebie odpowiedzialność sportową. To wyzwanie dla nas wszystkich, gdzie planowanie jest ciężkie, a rozwój trudny do przewidzenia. Ta ciągłość jest jednak dla nas pozytywna - dodał Watzke, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Zorc: To czas wyzwań


Michael Zorc nie miał wątpliwości w sprawie podpisania nowego kontraktu. - Stoimy przed czasem, który będzie charakteryzował się wielkimi wyzwaniami. Jest dla mnie rzeczą oczywistą, że w takim okresie pozostanę na pokładzie mojego klubu i przyczynię się do tego, aby Borussia Dortmund znalazła się w najlepszej możliwej pozycji - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Matthew1987 | 25.06.2020 02:28

No ja sobie niezbyt wyobrażam Borussie bez Zorca, on zawsze wynajdzie jakis talent za grosze który potem robi jej grę. Głównie dzięki niemu BVB ciągle się utrzymuje w topcebundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy