REKLAMA
REKLAMA

Menedżer broni Wernera

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bulinews.com  |  21.06.2020 21:53
Menedżer broni Wernera

Timo Werner  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer Timo Wernera stanął w obronie zawodnika, po tym jak spadła na niego krytyka, w związku z tym, że nie pomoże RB Lipsk w rywalizacji w Lidze Mistrzów.

W mijającym tygodniu Chelsea potwierdziła uzyskanie porozumienia w sprawie transferu napastnika reprezentacji Niemiec, który na Stamford Bridge ma trafić 1 lipca. Oznacza to, że Werner nie będzie mógł pomóc RB Lipsk w sierpniowych spotkaniach Ligi Mistrzów.

Wśród krytyków 24-letniego napastnika znalazł się były reprezentant Niemiec Stefan Effenberg, który uważa, że Werner zawiódł w ten sposób swoich kolegów z drużyny. Karlheinz Förster stanął jednak w jego obronie.

- Denerwuje mnie to, że Timo jest przedstawiany jako zły sportowiec, który zawodzi swoich kolegów z drużyny. Muszę się z tym wyraźnie nie zgodzić - powiedział Karlheinz Förster w rozmowie ze Sport1.

- Byłby to dobry początek dla Timo w jego nowym klubie, gdyby po wakacjach wrócił do Lipska, aby przygotowywać się do wznowienia Ligi Mistrzów - kontynuował.

- Wszystkie zainteresowane strony, nie tylko Timo, zdecydowały, że przejdzie do Chelsea 1 lipca, a nie w połowie lub pod koniec sierpnia - dodał menedżer zawodnika.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

FCHollywood | 21.06.2020 23:21

Nie powinno się go winić za decyzje UEFA. Kontrakty są do końca czerwca i jakoś Bundesliga ogarnęła. To że rządy innych krajów partaczą, to nie wina Wernera. Powinna być decyzja, że co nie dobrane do końca czerwca, to zakończone, tyle. W sierpniu, to Legia będzie chciała grać w kwalifikacjach do LM, a nie jakieś final coś tam.

Fakt, że jest to wielka strata. Na szczęście RB potrafi sobie radzić z osłabieniami.bundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy