REKLAMA
REKLAMA

Flick: Hernandez potrzebuje rytmu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Fcbayern.com  |  15.06.2020 19:09
Flick: Hernandez potrzebuje rytmu

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szkoleniowiec Bayernu Monachium Hansi Flick skomentował medialne doniesienia dotyczące przyszłości Lucasa Hernandeza. Pozyskaniem francuskiego obrońcy zainteresowane jest podobno Paris Saint-Germain.

Flick podczas wtorkowej konferencji prasowej zapewniał, że jest bardzo zadowolony z postawy Hernandeza i nie przejmuje się prasowymi informacjami.

- Nie znam tych plotek i nie martwię się nimi. Jest związany z nami kontraktem - powiedział Flick podczas poniedziałkowej konferencji prasowej.

- Z powodu kontuzji to nie był dla niego łatwy czas. Każdy zawodnik potrzebuje rytmu, a on nie mógł go mieć. Czwórka z tyłu z Pavardem, Daviesem, Alabą i Boatengem spisywała się bardzo dobrze - kontynuował trener Bayernu Monachium.

Flick chwali zaangażowanie Hernandeza


- Lucas jest absolutnym profesjonalistą. Podoba mi się jego zaangażowanie w treningi, daje z siebie wszystko. Od listopada mieliśmy wiele taktycznych treningów, w których nie mógł uczestniczyć. Zdecydowanie widzę jego potencjał, nawet jeśli nie zawsze jest to widoczne na zewnątrz. To zawodnik, którego chcesz mieć jako trener - dodał Flick.

Lucas Hernandez jest związany z Bayernem umową do 2024 roku. W obecnym sezonie, głównie z powodu problemów zdrowotnych, rozegrał tylko 20 spotkań we wszystkich rozgrywkach.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy