REKLAMA
REKLAMA

Nowy cel Man City. Był kontakt z Realem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Cadena SER  |  15.06.2020 14:03
Nowy cel Man City. Był kontakt z Realem

Josep Guardiola  |  fot. Stefan Constantin/SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manchester City przygotowuje się do złożenia oferty w sprawie transferu obrońcy Realu Madryt Achrafa Hakimiego. Przedstawiciele klubu z Etihad Stadium kontaktowali się już w tej sprawie ze swoimi odpowiednikami w stolicy Hiszpanii.

Reprezentant Maroka ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniu w Borussii Dortmund, ale latem wróci na Santiago Bernabeu. Świetna forma prezentowana na boiskach Bundesligi sprawiła, że Hakimi znalazł się na celowniku wielu europejskich klubów.

Jak informuje Cadena SER, jednym z klubów zainteresowanych sprowadzeniem piłkarza jest Manchester City. Menedżer Obywateli Josep Guardiola chciałby bowiem wzmocnić boki defensywy swojej drużyny i Hakimi wydaje się być bardzo dobrym kandydatem.

Aktualni jeszcze mistrzowie Anglii nawiązali już w tej sprawie kontakt z Realem Madryt. Jak informują hiszpańskie media, kwota ewentualnego transferu może opiewać na 60 milionów euro.

Manchester City nie jest jednak jedynym klubem, który chciałby mieć u siebie Hakimiego. Piłkarza na dłużej chcieliby zatrzymać także przedstawiciele Borussii Dortmund.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy