REKLAMA
REKLAMA

Wendell na dłużej w Leverkusen

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  03.06.2020 13:48
Wendell na dłużej w Leverkusen

Bundesliga

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Bayer Leverkusen podpisał nowy kontrakt z brazylijskim obrońcą Wendellem. Nowa umowa 26-letniego piłkarza będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku.

Wendell do Bayeru Leverkusen trafił latem 2014 roku z Gremio Porto Alegre. Od tamtej pory rozegrał na boiskach Bundesligi 160 spotkań, zdobywając siedem bramek. Jego dotychczasowa umowa wygasała w 2021 roku.

Wzór do naśladowania


- W ciągu sześciu lat gry w Leverkusen, Wendell stał się kluczowym zawodnikiem naszego zespołu - powiedział dyrektor sportowy klubu Simon Rolfes, cytowany przez oficjalną stronę Bayeru. - Jako boczny obrońca odgrywa znaczącą rolę na boisku, a poza tym bardzo identyfikuje się z drużyną i całym klubem. Wendell jest dla nas bardzo ważny jako zawodnik, a także jako wzór do naśladowania - dodał.

Bayer Leverkusen domem dla Wendella


Zadowolenia z podpisania nowej umowy nie kryje również sam piłkarz. - Zawsze czułem się tutaj jak w domu, każdego dnia. Ten klub stała się dla mnie moją rodziną. Jestem pewien, że możemy osiągnąć wspaniałe rzeczy z naszą genialną drużyną - powiedział Wendell.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco