REKLAMA
REKLAMA

Nagelsmann: Werner sam musi podjąć decyzję

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  02.06.2020 17:49
Nagelsmann: Werner sam musi podjąć decyzję

Timo Werner  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
RB Lipsk w poniedziałkowym meczu przeciwko FC Köln sięgnęło po pełną pulę, wygrywając swoje spotkanie w ramach niemieckiej ekstraklasy 4:2. Jedno z trafień dla ekipy z Saksonii strzelił Timo Werner. Tymczasem po zakończeniu meczu ciekawej wypowiedzi na temat reprezentanta Niemiec wypowiedział opiekun Die Roten Bullen.

Chętnych na pozyskanie Wernera nie brakuje. Z Serie A najbardziej zainteresowanie pozyskaniem piłkarza wydają się Inter Mediolan i Juventus FC. Tymczasem spośród klubów Premier League chętni na zatrudnienie zawodnika są sternicy: Liverpool FC, Manchester United, czy Chelsea FC.

W trakcie trwającej kampanii niemiecki napastnik w 40 meczach strzelił 31 goli, notując też 12 asyst. Tymczasem do 15 czerwca obowiązuje klauzula odstępnego za zawodnika, która kształtuje się w wysokości 60 milionów euro.

- Możliwe, że Timo nas opuści. Nic nie możemy na to poradzić. On wie, na co może liczyć ode mnie, chcąc grać nad w Lipski. Decyzja będzie jednak należeć do niego - powiedział Julian Nagelsmann cytowany przez Football Italia.

Werner sam musi podjąć decyzję


- Ma wiele możliwości do tego, aby nadal się rozwijać. Nie wiem, czy mu to pomoże, ale on musi wiedzieć, że zawodnik musi codziennie pracować nad tym, aby stawać się coraz lepszym - kontynuował opiekun ekipy z Bundesligi.

- Jeśli on nie czuję tego, że chce nadal być częścią Lipska, to nie mogę mu stawać na drodze. Gdyby podejmował swoją decyzję tylko ze względu na mnie, nie było z tego wielkiego pożytku - zaznaczył Nagelsmann.

- Ostatecznie to jego życie i jego kariera, więc tylko on może podjąć decyzję. Nic więcej nie mogę powiedzieć - powiedział trener Lipska.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Maciejus_ManUtd | 02.06.2020 20:21

Ciekawe gdzie Timo zakotwiczy. I nie myślę tu o United.bundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy