REKLAMA
REKLAMA

Hummels: Małe rzeczy decydują w takich spotkaniach

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bvb.de  |  01.06.2020 10:40
Hummels: Małe rzeczy decydują w takich spotkaniach

Mats Hummels  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W niedzielne popołudnie Borussia Dortmund efektownie 6:1 pokonała na wyjeździe Paderborn, choć do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy rezultat. Przebieg spotkania po jego zakończeniu skomentował obrońca gości Mats Hummels.

- W pierwszej połowie graliśmy niedokładnie i daliśmy zawodnikom Paderborn dokładnie to, czego chcieli: traciliśmy wiele piłek w środku, gdy graliśmy stosunkowo wysoko. Niestety, zbyt rzadko udawało nam się rozsądnie zakończyć nasze ataki. A kiedy mieliśmy szanse, uderzaliśmy niecelnie - mówił Mats Hummels.

- W drugiej połowie nasze ustawienie było dobre, lepiej rozgrywaliśmy piłkę, dobrze biegaliśmy. I wyglądało to tak, jak wyglądało. Trener w przerwie dokonał małej zmiany, która bardzo dobrze zafunkcjonowała. Nic wielkiego, ale czasami małe rzeczy decydują w takich spotkaniach. Przestrzenie, w których chcieliśmy grać były lepiej wypełnione - kontynuował obrońca.

- Jeśli gramy dobrze i potrafimy połączyć niezbędną koncentrację ze spokojnym podejściem, to jesteśmy bardzo dobrzy - dodał zawodnik Borussii Dortmund.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy