REKLAMA
REKLAMA

Thiago z nowym kontraktem? Hiszpan ma wątpliwości

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bild  |  30.05.2020 16:21
Thiago z nowym kontraktem? Hiszpan ma wątpliwości

Thiago Alcantara  |  fot. Elena Rusko / Sputnik/ Hepta / Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Thiago Alcantara w dalszym ciągu nie podjął ostatecznej decyzji w sprawie swojej przyszłości. Hiszpański pomocnik cały czas waha się przed podpisaniem nowego kontraktu z Bayernem Monachium.

Obecna umowa 29-letniego pomocnika wygasa w czerwcu 2021 roku. Na stole leży już konkretna oferta jej przedłużenia o kolejne dwa lata.

Thiago rozważał powrót do Hiszpanii


Wydawało się, że do sfinalizowania rozmów dojdzie na początku maja, ale Thiago, jak informuje Bild, miał poprosić klub o więcej czasu do namysłu. Według informacji niemieckiego dziennika, Thiago zaczął nawet rozważać powrót do Hiszpanii. Powodem tego miała być chęć rodziny piłkarza do powrotu w okolice Barcelony.

Aktualnie jednak piłkarz skłania się ku związaniu swojej przyszłości z Bayernem, w którym odgrywa obecnie bardzo ważną rolę. Dlatego też już wkrótce możemy spodziewać się oficjalnej informacji na temat podpisania przez Thiago nowej umowy. Niewykluczone, że w tym celu wykorzystania zostanie obecna przerwa w grze piłkarza, który leczy uraz przywodziciela.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Mucha52 | 31.05.2020 01:23

Do dziś nie mogę przeboleć ze 2013 roku ten piłkarz odszedł z Barcelony. Zamiast dać mu szanse wtedy i zapewnić ze będzie głównym napędowym Barcelony to stawiano na 33 letniego Xaviego oraz najemnika Fabregasa......Zarząd barcy już wtedy się kompromitował i tylko geniusz Messiego później Suareza wszystko  wybielał.bundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy