REKLAMA
REKLAMA

Union na remis z Mainz

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  27.05.2020 22:24
Union na remis z Mainz

Rafał Gikiewicz  |  fot. ASInfo

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Podziałem punktów zakończyło się środowe spotkanie 28. kolejki Bundesligi, w którym Union Berlin mierzył się z FSV Mainz. W zespole gospodarzy pełne 90 minut po raz kolejny rozegrał Rafał Gikiewicz.

Obie drużyny przystępowały do tego spotkania ze świadomością, że jego wynik może mieć kluczowe znaczenie w walce o pozostanie w lidze na kolejny sezon. Mecz zdecydowanie lepiej ułożył się dla gości z Moguncji, którzy wyszli na prowadzenie w 13. minucie. Po dograniu Leonardo Barreiro z lewej strony pola karnego, Rafał Gikiewicza płaskim uderzeniem z około dwunastu metrów pokonał Bote Baku.

Union zdołał doprowadzić do wyrównania w 33. minucie. Bramkarza Mainz bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego zaskoczył Marcus Ingvartsen. Była to jednak ostatnia dobra wiadomość dla gospodarzy w pierwszej połowie meczu.

Trzy minuty przed przerwą, prowadzący to spotkanie sędzia usunął z boiska Roberta Andricha, który otrzymał drugą żółtą kartkę za brzydki faul na rywalu.

W drugiej połowie inicjatywa należała do zespołu Mainz, który zdecydowanie częściej gościł w okolicy pola karnego rywali. Brakowało mu jednak precyzji w decydujących momentach. W efekcie piłkarzom Unionu udało się utrzymać remis do ostatniego gwizdka sędziego.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco