REKLAMA
REKLAMA

Favre zaprzecza medialnym doniesieniom

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Kicker  |  27.05.2020 18:59
Favre zaprzecza medialnym doniesieniom

Kibice Borussii Dortmund  |  fot. ASInfo

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szkoleniowiec Borussii Dortmund Lucien Favre zareagował na medialne doniesienia sugerujące, że rozważa pożegnanie się z klubem. Takie głosy pojawiły się po wtorkowym meczu z Bayernem Monachium.

Tuż po zakończeniu meczu szkoleniowiec był pytany o swoją przyszłość. Jego wypowiedzi, jak uważa sam trener, zostały jednak źle zinterpretowane. W środę Lucien Favre poinformował, że nie rozważa pożegnania się z klubem, a chciał jedynie zaznaczyć, że na podsumowanie obecnego sezonu przyjdzie czas po jego zakończeniu.

- Teraz nie jest czas na podsumowanie sezonu. Dlaczego miałoby to nastąpić teraz? Już w niedzielę w Paderborn ponownie musimy uzyskać maksymalny wynik. Na tym właśnie musimy się skupić, na niczym innym - powiedział Favre, cytowany przez Kicker.

Trener Borussii nigdzie się nie wybiera


- Nie myślę o poddaniu się. Wczoraj wszyscy byliśmy rozczarowani, ale moja słowa z wywiadu tuż po meczu wydaje się, że zostały w wielu przypadkach źle zrozumiane - kontynuował.

- Zostanę. Mam tutaj kontrakt i zamierzam go wypełnić. Podoba mi się tutaj - dodał szkoleniowiec Borussii Dortmund.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Matthew1987 | 27.05.2020 22:19

I bardzo dobrze jestem przekonany , że żaden trener który jest w zasięgu BVB nie zrobił by lepszej drużyny niz ta Favre. Ok, Borussia przegrywa ważne mecze, nie liczy się już o mistrza itp. Ale Favre daje pewna stabilność i w dodatku BVB potrafi zagrać mile dla oka . Wydaje mi się że w tym sezonie drużyna zrobiła spory progress jeśli chodzi o dojrzałość. Naprawdę dalbym mu jeszcze szansę i nie mogę już czytać tych medialnych doniesień gdzie po każdej wpadce Favre jest zwalniany. Dajcie chłopowi pracować , nie jest to trener idealny ale ja ciągle wierze w jego wizję i osobiście nie popieram #FavreOut.bundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy