REKLAMA
REKLAMA

Hummels: Zadecydował moment geniuszu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport1.de  |  26.05.2020 21:45
Hummels: Zadecydował moment geniuszu

Mats Hummels  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Obrońca Borussii Dortmund Mats Hummels uważa, że jego zespół nie rozegrał złego spotkania przeciwko Bayernowi Monachium. Wtorkowy mecz Bundesligi zakończył się wygraną 1:0 gości z Bawarii.

W wyniku zwycięstwa w Dortmundzie, Bayern powiększył do siedmiu punktów swoją przewagę nad drugą w tabeli Borussią. Do końca sezonu pozostało już tylko sześć kolejek.

Moment geniuszu


- Przede wszystkim uważam, że nie rozgrywaliśmy złego spotkania. Zadecydował genialny strzał Joshuy. Mieliśmy swoje sytuacje, ale nie były one wystarczająco dobre. Nie było stuprocentowych okazji, tego zabrakło. Choć nie pamiętam również stuprocentowej sytuacji przeciwko nam. Czasami w takich spotkaniach decydują chwile geniuszu. Tak było dzisiaj - powiedział Hummels, cytowany przez Sport1.

Wszystko w rękach Bayernu


- Teraz tylko od Bayernu zależy, czy zdobędą mistrzostwo, czy nie. Mamy siedem punktów straty. Nie możemy zrobić nic innego, jak tylko spróbować wygrać nasze spotkania, ale jednocześnie musimy mieć nadzieję na ich potknięcie w trzech z sześciu spotkań. Wiemy jednak, jak dobrym są zespołem - kontynuował środkowy obrońca Borussii Dortmund.

- Ze swojej strony powinniśmy się upewnić, że po prostu wygramy nasze spotkania i zajmiemy co najmniej drugie miejsce. Jeśli pojawi się jakaś szansa, będziemy chcieli ją wykorzystać. Ale teraz, gdy sami nie możemy nic zrobić w tym względzie, musimy skupić się na swoich meczach - dodał Hummels.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy