REKLAMA
REKLAMA

Agent wyklucza transfer Lucasa Hernandeza

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport.sky.de  |  24.05.2020 18:38
Agent wyklucza transfer Lucasa Hernandeza

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Lucas Hernandez nie odejdzie latem z Bayernu Monachium. Tak przynajmniej twierdzi menedżer piłkarza w rozmowie ze Sky Germany.

24-letni obrońca do zespołu mistrzów Niemiec trafił latem ubiegłego roku za 80 milionów euro z Atletico Madryt. Jak na razie nie spełnił jednak pokładanych w nim nadziei, wejścia do drużyny nie ułatwiły mu jednak problemy zdrowotne, którymi boryka się w pierwszym sezonie w Monachium.

Aktualnie Lucas Hernandez pełni w niemieckim zespole rolę rezerwowego, czego efektem są również plotki o jego możliwym odejściu latem z klubu. W mediach pojawiły się między innymi informacje łączące go z możliwym transferem do Newcastle United, które byłoby skłonne głębiej sięgnąć do kieszeni, aby sprowadzić go na St James' Park. Pozyskaniem piłkarza do Realu Madryt zainteresowany był również Zinedine Zidane.

Lucas Hernandez zostanie w Bayernie


Medialnym spekulacjom kres położył jednak menedżer piłkarza Manuel Garcia Quilon, który w rozmowie ze Sky Germany wykluczył jego odejście z Bayernu Monachium: - Lucas nie odejdzie i na pewno zostanie w Bayernie.

W obecnym sezonie Lucas Hernandez rozegrał w barwach Bayernu 15 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w tym 12 w Bundeslidze. Z udziału w 13 ligowych pojedynkach wykluczyła go jednak kontuzja.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy