REKLAMA
REKLAMA

Boateng zostanie w Bayernie?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Die Welt  |  24.05.2020 15:13
Boateng zostanie w Bayernie?

Jerome Boateng  |  fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Obrońca Bayernu Monachium Jerome Boateng nie wyklucza możliwości pozostania w bawarskim zespole po zakończeniu obecnego sezonu. - Mogę wyobrazić sobie, że zostanę - powiedział w wywiadzie udzielonym Die Welt.

31-letni obrońca jest obecnie podstawowym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Hansiego Flicka, na co nie mógł liczyć za kadencji Niko Kovaca.

- Zanim Hansi Flick objął stanowisko trenera, myślałem już o swojej przyszłości. W tej chwili czuję się dobrze i mogę sobie wyobrazić, że zostanę. Skupiam się na Bayernie i obecnym sezonie - powiedział Boateng w rozmowie z Die Welt.

Boateng: Chcę wykorzystać swój czas


Były reprezentant Niemiec od dłuższego czasu jest łączony z opuszczeniem zespołu mistrzów Niemiec. Ma na to wpływ również fakt, że jego obecna umowa wygasa w przyszłym roku. I wiele wskazuje na to, że nie zostanie przedłużona.

Obrońca Bayernu Monachium pozostaje jednak spokojny: - Nie poddaję się żadnej presji, mój kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. W tej chwili najważniejsze jest dla mnie to, co mówi trener. Chcę wykorzystać swój czas i zobaczymy co się stanie.

Środkowy obrońca w obecnym sezonie wystąpił w 18 ligowych spotkaniach.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Asgaard | 24.05.2020 15:58

niech oni sie go w koncu pozbeda..

FCHollywood | 24.05.2020 16:33

Tak łatwo nie da się go pozbyć. Najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że będzie w klubie do końca kontraktu, a potem może zakotwiczy w Berlinie. Dobrze zarabia i nie ma powodów by odchodzić.bundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy