REKLAMA
REKLAMA

Flick nie lekceważy rywala

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Fcbayern.com  |  22.05.2020 18:30
Flick nie lekceważy rywala

Bundesliga

Piłkarze wracają na boiska!
Trener Bayernu Monachium Hansi Flick nie lekceważy Eintrachtu Frankfurt, z którym przyjdzie się zmierzyć jego drużynie w sobotnie popołudnie.

- Przygotowywaliśmy się jak do każdego spotkania i dużo analizowaliśmy. Eintracht charakteryzuje się dużą dynamiką i wielkim sercem - powiedział Flick.

- Podczas przerwy obejrzałem wiele spotkań Eintrachtu, które naprawdę mi się podobały. Niezależnie od wyników w ostatnich kilku kolejkach, oczekujemy zespołu, który będzie chciał wrócić na ścieżkę do sukcesu. Mają jednego z najlepszych skrzydłowych w osobie Kosticia. Będziemy musieli bardzo na niego uważać - kontynuował szkoleniowiec niemieckiego zespołu.

Flick o środku defensywy Bayernu


Trener Bayernu Monachium był również pytany o zestawienie defensywy swojego zespołu. - David i Jerome zaprezentowali świetną formę na środku defensywy. Mamy teraz najlepszą obronę w lidze - mówił Flick. - Lucas był nękany kontuzjami, a teraz ważne jest, aby dobrze prezentował się w treningu. Jestem bardzo zadowolony z jego mentalności, zawsze daje z siebie 100 procent.

- Oczywiste jest również, że jeśli czwórka defensywna funkcjonuje dobrze, to jako trener polegasz na tym bezpieczeństwie. Jasne jest jednak, że potrzebujemy każdego zawodnika w naszej drużynie - mówił trener Bayernu.

Mecz z Borussią nie ma znaczenia


Hansi Flick podkreślał również, że drużyna obecnie w pełni skupia się na sobotnim meczu z Eintrachem i nie myśli o czekającym ją w przyszłym tygodniu pojedynku na szczycie ligowej tabeli z Borussią Dortmund.

- Pojedynek z Dortmundem w przyszłym tygodniu nie ma znaczenia. Teraz gramy przeciwko Eintrachtowi. To kolejny krok, który chcemy zrobić. Dopiero później przejdziemy do Borussii - dodał Flick.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco