REKLAMA
REKLAMA

Arsenal oferuje 28 mln euro za obrońcę Borussii

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport Bild  |  21.05.2020 14:31
Arsenal oferuje 28 mln euro za obrońcę Borussii

Kibice Borussii Dortmund  |  fot. ASInfo

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Obrońca Borussii Dortmund Manuel Akanji już wkrótce może trafić na Emirates Stadium. Przedstawiciele Arsenalu prowadzą rozmowy z niemieckim klubem w sprawie transferu 24-letniego Szwajcara - informuje Sport Bild.

Reprezentant Szwajcarii jest jednym z kilku zawodników, z którymi Borussia zamierza się rozstać po zakończeniu obecnego sezonu. Akanji jest dopiero trzecim środkowym obrońcą w klubowej hierarchii, choć wystąpił od pierwszej minuty w ostatnim ligowym meczu z Schalke 04 Gelsenirchen, zastępując kontuzjowanego Dana-Axela Zagadou.

Arsenal wyłoży 28 milionów euro?


Już przed dwoma tygodniami niemiecki dziennik informował, że klub z Dortmundu chciałby uzyskać za swojego zawodnika około 25-30 milionów euro. Najnowsze doniesienia wskazują, że spełni swój cel.

Sprowadzeniem Akanjiego do swojego zespołu poważnie zainteresowany jest menedżer Arsenalu Mikel Arteta. Według informacji Sport Bild, oba kluby rozpoczęły już rozmowy w sprawie transferu i z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że zakończą się porozumieniem. W grę, w tym przypadku , ma wchodzić kwota 28 milionów euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy