REKLAMA
REKLAMA

Neuer przedłużył kontrakt z Bayernem!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Fcbayern.com  |  20.05.2020 16:14
Neuer przedłużył kontrakt z Bayernem!

Manuel Neuer  |  fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manuel Neuer pozostanie bramkarzem Bayernu Monachium do 30 czerwca 2023 roku. Reprezentant Niemiec doszedł do porozumienia z bawarskim klubem w sprawie podpisania nowego kontraktu.

Obie strony negocjacje w sprawie przedłużenia wygasającej w czerwcu 2021 roku dotychczasowej umowy prowadziły od wielu miesięcy. W pewnym momencie rozmowy utknęły jednak w martwym punkcie i wydawało się, że porozumienie nie zostanie osiągnięte. Ostatecznie jednak 34-letniemu Neuerowi udało się uzgodnić warunki nowego kontraktu, o czym w środę oficjalnie poinformował Bayern Monachium.

Manuel Neuer: Z optymizmem patrzę w przyszłość


- W trakcie przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa nie chciałem podejmować decyzji, ponieważ nikt nie wiedział, czy i kiedy wróci Bundesliga - powiedział Neuer, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Ważne było dla mnie również, by móc kontynuować pracę z naszym trenerem bramkarzy Tonim Tapaloviciem. Teraz, gdy ta kwestia została wyjaśniona, patrzę w przyszłość z wielkim optymizmem - kontynuował doświadczony bramkarz.

- W Bawarii czuję się bardzo komfortowo, jak w domu. Z kolei Bayern jest i pozostanie jednym z najważniejszych piłkarskich adresów w Europie - dodał Neuer.

Hasan Salihamidzić: Korzystne rozwiązanie dla obu stron


Zadowolenia z przedłużenia kontraktu z bramkarzem nie kryje również dyrektor sportowy bawarskiego zespołu Hasan Salihamidzić. - Przedłużenie kontraktu to ważny krok, zarówno dla Bayernu, jak i dla Manuela. Razem wypracowaliśmy korzystne rozwiązanie dla obu stron. To jest to, co było bardzo ważne dla Manuela i dla nas - powiedział Salihamidzić.

- Manuel jest symbolem ciągłego sukcesu Bayernu, odpowiedzialności i prezentuje światową klasę. Cieszę się na naszą dalszą współpracę - dodał dyrektor sportowy Bayernu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy