REKLAMA
REKLAMA

Borussia potwierdza. Piszczek z nową umową

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bvb.de  |  20.05.2020 16:03
Borussia potwierdza. Piszczek z nową umową

Łukasz Piszczek  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Borussia Dortmund oficjalnie poinformowała o przedłużeniu kontraktu z byłym reprezentantem Polski Łukaszem Piszczkiem. Umowa będzie obowiązywała do czerwca 2021 roku.

Dotychczasowy kontrakt Piszczka, który w Dortmundzie występuje od dziesięciu lat, obowiązywał do końca obecnego sezonu. Prawy obrońca zdecydował się na kontynuowanie występów w Borussii także w przyszłym sezonie, po zakończeniu którego zamierza również zakończyć piłkarską karierę.

Michael Zorc: To logiczny krok


- Łukasz Piszczek jest absolutnym liderem w naszym zespole, a także jest w świetnej kondycji fizycznej. Logicznym krokiem było więc przedłużenie kontraktu z nim o kolejny rok - powiedział dyrektor sportowy klubu Michael Zorc, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Piszczek w zespole Borussii rozegrał dotychczas 355 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając 18 bramek.

Czytaj również

Koniec sezonu dla Reusa?
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

FCHollywood | 20.05.2020 19:57

- Zakładam, że w czerwcu 2021 będę się pakował na powrót do Polski. Mam tu swoje sprawy i plany związane z moją akademią piłkarską w Goczałkowicach, z LKS Goczałkowice, w którym chciałbym trochę pograć - zakończył Piszczek.

Nie do końca takie kończenie kariery, skoro dalej będzie grał. Ale faktycznie koniec grania na wysokim poziomie.

bundes | 21.05.2020 00:19

Kapitalna wiadomość każda inna by była dziwna i niezrozumiała. Pozostaje życzyć zdrowia a o formę na poziomie BL jestem spokojnybundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy