REKLAMA
REKLAMA

Zagadou nie zagra już do końca sezonu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  17.05.2020 12:26
Zagadou nie zagra już do końca sezonu

Kibice Borussii Dortmund  |  fot. ASInfo

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dan-Axel Zagadou z powodu kontuzji nie zagra już do końca sezonu. Szkoleniowiec Borussii Dortmund po zakończeniu sobotniej potyczki w ramach 26. kolejki niemieckiej ekstraklasy przyznał natomiast, że bliscy powrotu do gry są z kolei Emre Can i Axel Witsel.

Obrońca teamu z siedzibą na Signal Iduna Park swojego urazu doznał przed sobotnim starciem. To poważne osłabienie dla Borussii, w której piłkarz był podstawowym prawym defensorem.

- Zagadou w tym sezonie już nie zagra - rzekł cytowany przez Bulinews.com opiekun BVB w osobie Luciena Favre'a, odwołując się do kłopotów z kolanem piłkarza.

Warto natomiast zaznaczyć, że bliscy powrotu do sportowej rywalizacji są z kolei zawodnicy, którzy ostatnio zmagali się z urazami.

- Powrót do gry Cana i Witsela powinien mieć miejsce wkrótce - oznajmił trener dortmundczyków, który nie ma jeszcze konkretnych wiadomości na temat Marco Reusa i jego ewentualnego powrotu do gry. - Na razie nie trenował jeszcze z zespołem - powiedział lapidarnie dziennikarzom Favre.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy