REKLAMA
REKLAMA

Nagelsmann zostanie trenerem Milanu?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  16.05.2020 10:46
Nagelsmann zostanie trenerem Milanu?

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Ralf Rangnick według najnowszych informacji środków masowego przekazu nie zostanie pierwszym trenerem AC Milanu. Niemiec miałby w szeregach Rossonerich objąć stanowisko jednego z decydentów, z kolei jego celem na posadę szkoleniowca ekipy z Lombardii miałby być aktualny trener RB Lipsk w osobie Juliana Nagelsmanna.

Rangnick od dłuższego czasu przymierzany jest do pracy w Milanie, gdzie miałby mieć pełną kontrolę nad klubem, jaką kiedyś miał w szeregach Manchesteru United sir Alex Ferguson.

La Gazzetta dello Sport podaje w każdym razie, że 61-latek nie planuje zostać pierwszym trenerem Milanu. Rangnick w związku z tym ma w przyszłym tygodniu poprowadzić rozmowy z przedstawicielem Elliott Management w osobie Gordona Singera.

Były trener RB Lipsk ma podobno naciskać, aby stery w Milanie nad drużyną objął aktualny opiekun Die Roten Bullen Nagelsmann. Dodajmy, że 32-latek jak na razie prowadził team z Lipska w 36 spotkaniach, notując w nich 21 zwycięstw, 10 remisów i pięć porażek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

MarcosSalinas | 16.05.2020 11:46

W przypadku Milanu przyszły sezon wiele wyjaśni.I kwestia trenera jest tutaj sprawą drugorzędną.Albo właściciele wzmocnią rdzeń drużyny nowymi lojalistami z ligi włoskiej + 2-3 weteranami, którym zależy dzięki czemu zespół ewoluuje w poważnego pretendenta do walki o udział w LM albo poprzez wymianę ostatnich z większym stażem w ekipie Rossonerich na bezproduktywnych w takich warunkach, w żaden sposób niezwiązanych z włoską piłką nastolatków skażą się na kolejne kilka lat wegetacji między 10, a 6 miejscem w tabeli.  

wojojuve | 16.05.2020 12:54

Czyli skracając, jak co sezon...

dalmare | 17.05.2020 02:22

Ta para w Milanie to jedna z 2 najbardziej godnych śledzenia wiadomości (drugą jest wypracowywanie protokołu wznowienia). Powie nam coś jeśli spróbują sięgnąć po Tonalego. Nagelsmann: wysoki agresywny pressing, natychmiastowa wertykalizacja, zmienne 4-2-2-2.bundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy