REKLAMA
REKLAMA

Bild: Piłkarz Werderu poddany kwarantannie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bild  |  16.05.2020 08:55
Bild: Piłkarz Werderu poddany kwarantannie

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według doniesień niemieckiego Bilda jeden z piłkarzy Werderu Brema został poddany dwutygodniowej kwarantannie. Najprawdopodobniej chodzi o Claudio Pizarro, sugeruje dziennik.

Powyższa sytuacja jest następstwem tego, że ktoś z najbliższego otoczenia piłkarza miał wynik pozytywny w teście na COVID-19. Co prawda sam zawodnik w ostatnim czasie miał dwa wyniki negatywne, ale w porozumieniu z lokalnymi władzami ds. zdrowia podjęto decyzję, aby Pizarro został poddany przez dwa tygodnie izolacji.

"W rezultacie nasz zespół i nasz personel nie są narażeni na żadne ryzyko. To pokazuje, że protokół medyczny działa i że zarażone osoby można wcześnie zidentyfikować w celu wdrożenia niezbędnych środków” - powiedział dyrektor sportowy Werderu w osobie Franka Baumanna w oświadczeniu.

Jeśli wierzyć informacjom niemieckiego Bilda, to córka 41-latka uzyskała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Dodajmy, że bremeńczycy do ligowej rywalizacji po przerwie wrócą w najbliższy poniedziałek, mierząc swoje siły z Bayerem Leverkusen.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy