REKLAMA
REKLAMA

Fischer nie poprowadzi Unionu w meczu z Bayernem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  15.05.2020 17:44
Fischer nie poprowadzi Unionu w meczu z Bayernem

Bundesliga

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Szkoleniowiec Unionu Berlin Urs Fischer nie poprowadzi drużyny z ławki podczas niedzielnego spotkania z Bayernem Monachium - poinformowała oficjalna strona klubu.

Szwajcarski szkoleniowiec opuścił w tym tygodniu, z powodów osobistych, obóz treningowy drużyny w Barsinghausen. Do pracy z drużyną będzie mógł wrócić dopiero po uzyskaniu dwóch negatywnych wyników testów na COVID-19.

Asystenci poprowadzą drużynę


W ostatnich dniach, pod nieobecność Fischera, drużyna Unionu trenowała pod okiem asystentów trenera Markusa Hoffmanna i Sebastiana Böniga. Pierwszy z nich przejmie w niedzielę obowiązki pierwszego trenera, ponieważ posiada wymaganą licencję.

Wyjazd Fischera był ze związany ze śmiercią jego teścia. - Wszystkie nasze myśli trafiają do rodziny Fischerów w tym trudnym czasie. Zespół, sztab trenerski i Oliver Ruhnert profesjonalnie zajęli się tą niezwykła sytuacją i z najwyższą koncentracją przygotowali się do tego meczu. Mamy nadzieję, że Urs Fischer wkrótce wróci i będzie mógł kontynuować pracę z drużyną - powiedział prezes klubu, Dirk Zingler, cytowany przez oficjalną stronę klubu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco