REKLAMA
REKLAMA

Hertha dostanie 150 milionów euro?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Kicker  |  14.05.2020 17:13
Hertha dostanie 150 milionów euro?

Krzysztof Piątek  |  fot. Grzegorz Wajda

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Hertha Berlin już wkrótce prawdopodobnie będzie mogła dokonać kolejnych wzmocnień składu. Gotowy do kolejnych dużych inwestycji w klub jest Lars Windhorst. W grę wchodzi kwota nawet 150 milionów euro - informuje Kicker.

- Jesteśmy gotowi zainwestować kolejne 100, 150 milionów euro kapitału własnego, jeżeli zajdzie taka potrzeba - powiedział 43-letni Windhorst.

O tym, czy będzie taka potrzeba zadecydują władze klubu, a ewentualne warunki dofinansowania mają zostać omówione "w ciszy i spokoju w odpowiednim czasie".

Hertha zwycięzcą kryzysu?


Zdaniem Kickera, Hertha może być jednym z wielkich zwycięzców kryzysu, ponieważ wiele klubów może w najbliższym czasie walczyć o przetrwanie lub przynajmniej znacząco ograniczyć latem wydatki, podczas gdy Hertha jest jednym z niewielu klubów, które znajdują się w bardzo dobrej kondycji finansowej.

Sam Windhorst, który w ubiegłym roku nabył 49,9 procent akcji klubu za 224 miliony euro za pośrednictwem swojej spółki Tennor, zapewnia, że klub nie ma aktualnie "natychmiastowych zmartwień finansowych".

Jednym z zawodników, który dołączył zimą do Herthy Berlin dzięki poczynionym przez Windhorsta inwestycjom był Krzysztof Piątek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

FCHollywood | 14.05.2020 19:09

Szkoda, że trenejro trochę marny. Ale jak z takim budżetem ruszą, to będzie ciekawie.

kubaFR | 15.05.2020 10:45

Bruno Labbadia to niezły trener. Wprowadził wolfsburg do pucharow. A hertha nie ma chyba większych ambicji niż pucharybundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy