REKLAMA
REKLAMA

Lewandowski: Sane mógłby pomóc Bayernowi

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Spox.de  |  14.05.2020 10:31
Lewandowski: Sane mógłby pomóc Bayernowi

Robert Lewandowski  |  fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze wracają na boiska!
Robert Lewandowski pozytywnie zapatruje się na możliwy transfer Leroy Sane do Bayernu Monachium. 24-letni reprezentant Niemiec, który aktualnie gra w Manchesterze City, jest podobno jednym z transferowych priorytetów bawarskiego klubu.

Leroy Sane z przenosinami do Bayernu Monachium łączony jest od dłuższego czasu. Przed wybuchem pandemii koronawirusa i zawieszeniem rozgrywek, można było śmiało powiedzieć, że przeprowadzenie transferu podczas letniego okna transferowego jest bardzo możliwe.  Teraz sytuacja nieco się zmieniła. Choć piłkarz nadal pozostaje na celowniku Bayernu, to aktualnie trudno ocenić jak będzie wyglądała latem sytuacja finansowa klubów i na co ich przedstawiciele będą mogli sobie pozwolić.

Lewandowski pozytywnie o transferze Sane


Reprezentanta Niemiec u swojego boku w zespole Bayernu chętnie widziałby polski napastnik Robert Lewandowski, który o Sane był pytany w trakcie wywiadu udzielonego portalowi Spox.de

- Jest wiele spekulacji na ten temat. Mogę tylko powiedzieć, że jest wspaniałym zawodnikiem z wielkimi umiejętnościami, który potrafi bardzo dobrze współpracować z innymi zawodnikami - powiedział Robert Lewandowski w rozmowie ze Spox.de.

- Widzieliśmy to nie tylko w Premier League czy w Lidze Mistrzów. Już grając w Schalke pokazał, co może zrobić. Na pewno mógłby nam pomóc w znalezieniu nowych rozwiązań w naszej grze - dodał polski napastnik Bayernu Monachium.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco